Firemní akce na jižní Moravě

Firemních teambuilding ve sklípku na jižní Moravě? 

To jste u nás správně :).

akcevaurore@gmail.com

 

Firemní akce ve sklípku je vhodná v každé roční období. Nejvíce hostů přijíždí na jižní Moravu na podzim, kdy mohou ochutnat lahodný mok - burčák. Jiné firmy dají přednost naopak jarnímu období, kdy je potřeba zaměstnance motivovat a povzbudit.

7

Rádi Vám připravíme firemní teambuilding na míru - podle Vašich přání a požadavků.

4

Dle rozpočtu vybereme vhodné ubytování - například v blízkém Hotelu Rustikal - kde mají dostatečnou kapacitu ubytování ve dvoulůžkových pokojích. V případě zajistíme nocleh v jiném penzionu v Hustopečích nebo najdeme nějaké levnější ubytování - vždy dle přání a možností dané skupiny.

11

Lokalita jižní Morava poslední dobou zažívá turistický boom a mnoho hostů se k nám rádo vrací. A Hustopeče jsou zatím neobjevenou perlou jižní Moravy. Najdete zde spoustu zajímavých turistických lákadel a velkou výhodou představuje skutečnost, že zde je mnohem méně turistů než v jiných - známějších moravských lokalitách. 

3

V Hustopečích doporučujeme procházku do historických mandloňových sadů s rozhlednou. Můžete si zvolit různé obtížnosti trasy a následně navštívit hustopečskou Mandlárnu. Na výběr mají chutné dortíky, mandlové speciality, dobrou kávu nebo dárkové suvenýry a především Hustopečskou mandlovku. Majitelka Katka vás tam ráda po předchozí domluvě provede a dokonce si můžete užít řízenou degustaci mandlových likerů. 

2

K relaxaci doporučujeme Wine Wellness v hotelu Amande. Užít si tam můžete wellness procedury s využitím kosmetických přípravků vyrobených přímo z révy vinné. Užít si můžete saunový svět, relaxační masáže nebo uvolňující koupele.
A večer Vám připravíme posezení ve vinném sklípku s řízenou degustací vín, teplým rautem, moravskými dobrotami a cimbálovou muzikou. 

10

Sklípek Aurora v Hustopečích je klasický kvelbený sklep s kapacitou až 50 osob. Jedná se o jeden z nejstarších sklepů v Hustopečích, ve kterém se nacházelo vůbec první české vinařství. My se na dlouhou historii našeho sklepa snažíme navázat a dělat mu dobré jméno při pořádání rodinných nebo firemních akcí.

8

Chceme, abyste se u nás cítili jako doma. Proto vše připravujeme vždy na míru jednotlivé skupině. 
Dle požadavků umíme zajistit teplé rautové občerstvení, studené obložené talíře s moravskými specialitami, škvarkovou pomazánku nebo moravské koláčky. 
Vrcholem večera bývá vždy řízená degustace našich moravských vín. Jsme mladí vinaři, práce s vínem nás baví a degustace děláme s láskou.

6

Budeme se těšit na Vaše individuální dotazy a přání.

Tož na zdraví a vidíme se při pohárku,

Kluci z Vinařství Aurora.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.