Recepty na letní drinky

Připravili jsme pro Vás výběr těch nejlepších letních drinků z našeho Vinařství Aurora.

Popíjet je můžete vychlazené samostatně nebo si z nich můžete namíchat letní drinky dle Vaší libosti a fantazie. Také jsme vymysleli a odzkoušeli pár receptů, které najdete v tomto článku.

V kisňi najdete po dvou lahvích Muškátového fríza, Beziňonu a Citrusu. 

Muškátové frízo jsou bublinky z Muškátu moravského. Muškát zprvu oslní velmi intenzivní květinovou vůní, kterou doplňuje ovocná, šťavnatá chuť s příjemnými bublinkami.

Beziňon, který je naší specialitou. Nízkoalkoholický nápoj, jenž má pouze 3 % obj. alkoholu a byl vyroben z květů černého bezu.

Citrus - vznikl spojením rosé Svatovavřinecké, do kterého byly přidány citrusy. 

Tímto spojením vznikl produkt s neodolatelnou vůní i chutí, který nepokazí žádnou párty, letní posezení u bazénu nebo grilovačku.

Recept na letní drinky:

1. Růžový špric - nachystejte si větší sklenici na víno na stopce (alespoň 300 ml). Poté do ní nalejte 1 dcl našeho Citrusu, přidejte 1 dcl sody, zasypte ledem a kápněte jahodový (nebo borůvkový sirup). Následně dle libosti ozdobte - například lístky máty, meduňky, plátkem citrónu nebo kouskem jahody. Věřte, že málokomu zůstane tento letní drink více než pár minut.

2. Ledový moštík - z tohoto receptu budou mít radost především děti. To neznamená, že si ho neužijí i dospělí :). Do sklenice nalejte 1 dcl našeho hroznového moštu, přidejte 1 dcl vody nebo sody, zasypte ledem a ozdobte. Přidejte brčko a můžete podávat.

Letní drinky můžete objednávat na ZDE.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.