Ryzlink vlašský Sonberk 2023
Související produkty
Náš další Sauvignon z Pálavských viničních tratí - tentokrát z trati nad Horními Věstonicemi - Pod Děvínem.
Riesling - suché bubliny bez zbytkového cukru! Bubliny, které nadchnou vůní svěží citrusové kůry a zeleného jablka.
Máme pro Vás tip na netradiční dárek pro tchýni nebo na první rande. Co myslíte, bude to Trapas?
Hledáte harmonické víno, které můžete darovat, vzít na návštěvu nebo popíjet na párty - tak to je přesně náš Sauvignon.
Čtvrtý Ryzlink vlašský = Vlašák z Liščího vrchu. Je suchý, vyvážený a prudce pitelný.
Mandlový veltlín je typický pro Hustopeče a okolí. Ve vůni i chuti můžeme totiž najít právě mandle. Ochutnáte tuto specialitu?
Detailní popis produktu
Ryzlink vlašský – viniční trať Sonberk
Speciální a průlomový Vlašák z naší produkce: jako první z našich Ryzlinků vlašských zrál částečně ve dřevě a v nerezu, což mu dodalo výjimečnou hloubku a noblesu.
Při tvorbě jsme zvolili metodu batonáž, díky které víno získalo elegantní, krémovou texturu a harmonickou chuť.
Vznikal s respektem k surovině — minimum zásahů ve sklepě a jen minimální přídavek oxidu siřičitého.
Výsledkem je čistý, vrstevnatý projev Sonberku s jemností, která drží tvar, a krémovostí, která zůstává svěží.
Doporučení: skvělé k jemným rybám, drůbeži, krémovým omáčkám nebo jen tak, když chcete Vlašák, který má „něco navíc“.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílé |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Ročník: | 2023 |
| Kategorie: | suché |
| Obsah alkoholu: | 12,5 % obj. |
| Obsah kyselin: | 5,9 g/L |
| Objem: | 0,75L |
| Číslo šarže: | 19/2023 |
Naše sladká Pálava přímo oslní výrazným buketem a velmi sladkou chutí - nic sladšího u nás nenajdete.
Burbunda = cuvée, které vzniklo spojením odrůd Chardonnay a Pinot Blanc. Jedná se o suché bílé velmi komplexní víno vhodné pro konzumaci ihned nebo k založení archivu.
LED - Vlašák z Lednice, se kterým se přenesete na jižní Moravu do místa, které je zapsané na seznamu UNESCO.
Náš Hiboš, jak této odrůdě mnozí přezdívají, se pyšní výraznou vůní a také chutí.
Tramín = klasika, která nezklame. Letošní se konečně podobá Tramínu, který dělal kdysi děda :).
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
