Akce a degustace

V průběhu letošního roku 2023 se s námi můžete potkat na spoustě veřejných akcí nebo na řízených degustacích přímo u nás ve sklepě.

Kromě toho si můžete objednat soukromou řízenou degustaci s posezením ve sklípku.

Jednotlivé varianty posezení najdete ZDE.

Aktuální informace najdete vždy také na našem FB nebo IG.

Termíny akcí:

4. února - Hustopečský Masopust

Hustopečský masopust se koná každoročně první únorovou sobotu. Letos se můžete těšit na průvod masek, zabijačku, tombolu, živou hudbu a otevřené sklepy na ulici Na Hradbách.

11. února - Šakvická špacírka po ďůrkách

Noční otevřené sklepy v Šakvicích jsou jedinečnou akcí, na které můžete okoštovat vína mikro vinařů. Sklepy se budou otevírat postupně a každý vinař nachystá to nejlepší, co má.

24. a 26. března - Slavnosti mandloní a vína Hustopeče

Dnes už legendární akce Slavnosti mandloní se stala mezi hosty velmi oblíbenou. Těšit se můžete na bohatý program, mandlové speciality, program pro děti a skvělá vína od místních vinařů.

3. června - Z ďůrky do ďůrky Šakvice

Letní otevřené sklepy v Šakvicích. Otevřeno bude více než 15 sklepů místních vinařů. K dobré pohodě budou zpívat mužáci, vinaři připraví něco dobrého pro brůška a večer si zatancujeme na venkovní zábavě.

24. června - Hustopečský Slunovrat

Otevřené sklepy v Hustopečích hned ve dvou vinařských lokalitách - Na Hradbách a na ulici Vinařská. Okoštovat můžete vína z více než 20 sklepů.

30. září - Šakvické ďůrkobraní

Podzimní otevřené sklepy v Šakvicích s vínem a burčákem. 

6. a 7. října - Burčákové slavnosti Hustopeče

Tradiční slavnost burčáku v Hustopečích. Těšit se můžete na rozmanitý program na náměstí, otevřené sklepy, místní dobroty a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani známé české kapely, které budou vrcholem každého večera. 

11. listopadu - Oslava svatomartinský vín a husí Hustopeče

První možnost okoštovat mladá vína z ročníku 2022. V našem sklepě nachystáme vína natažená přímo z tanků - to znamená kalná, nefiltrovaná. Prostě v takovém stavu, v jakém v tomto období vína normálně jsou.

 

Akce - události - 2023

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.